home

Home

emoji_events

Ranking

forum

Forum

event

Mecze

account_circle

Logowanie

312
 
11.3k
Liga Typera
(2022/2023) Zwycięzcy finałów 10 miesięcy temu | 31.03.2023, 13:08
(2022/2023) Zwycięzcy finałów

Za nami finały play-off Polskiej Hokej Ligi. GKS Katowice został Mistrzem Polski odnosząc cztery zwycięstwa w finale pod rząd!

Dla najlepszych 3 typerów tej fazy przewidziano koszulki z Oficjalnego Sklepu Polskiego Hokeja - gratulujemy!

Poza punktami za typowanie można było otrzymać punkty za finałowy quiz.

Najlepszy okazał się A Nagy, który zgarniał punkty łącznie w 6 meczach, w tym 2 razy przewidział dokładny wynik. Za typy zgromadził więc łącznie 17 punkty, a dodatkowe 2 za quiz finałowy. Łącznie 19 punktów.

Dwóch kolejnych użytkowników również dwukrotnie wskazywało poprawnie dokładny wynik spotkań. ksu79 zdecydowanie celniej trafiał jednak w pozostałych kategoriach (wskazanie różnicy bramek i zwycięzcy) punktując w 6 spotkaniach i notując łącznie 16 punktów. Za quiz zdobył jednak tylko 1 punkt kończąc z łącznym wynikiem 17 punktów. Jakub Guzik wykazał się najlepszą wiedzą i to właśnie dzięki 3 punktom za quiz wywalczył trzecie miejsce z łącznym dorobkiem 14 punktów.

Zwycięzców prosimy o kontakt mailowy: jacek@sportigio.com i podanie rozmiaru koszulki oraz danych do wysyłki. Realizacja wysyłek nastąpi wkrótce.

Wszelkie zapytania odnośnie konkursu można również kierować na maila: contact@sportigio.com lub przez profil Sportigio na Facebooku.

Udostępnij
 
© SPORTIGIO 2024